KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Hura ! Wreszcie przyszedł czas na długo wyczekiwane wakacje. W piątek 23 czerwca 2017 roku przy dźwiękach wakacyjnych piosenek uroczyście pożegnaliśmy mijający rok szkolny. Wyróżniającym się uczniom wręczono świadectwa, stypendia i dyplomy, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała i wręczyła dyplomy rodzicom, którzy w ciągu roku szkolnego wspierali szkołę działając w Radzie Rodziców. Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów. Klasy starsze obejrzały przedstawienie szkolnej grupy teatralnej „Skorupki w masce” pt. „Królewna Śnieżka”, a młodsi uczniowie przygotowali program artystyczny, w którym dominowały piosenki i wiersze o tematyce wakacyjnej. WSZYSTKIM ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !!!