DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

W dniu 8 marca każda kobieta i dziewczyna w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Chłopcy z klas 0 – III nie zapomnieli o wspaniałym Dniu Kobiet i już od samego rana składali życzenia swoim nauczycielkom i koleżankom, wręczali im kwiaty, drobne upominki i słodycze. Kilka dni wcześniej chłopcy nagrali krótkie filmiki z życzeniami, z których powstała prezentacja multimedialna. W tym wyjątkowym dniu Mały Samorząd zorganizował konkurs na najciekawszą fryzurę i ozdobę do włosów. Dziewczęta z klas edukacji wczesnoszkolnej mogły się poczuć jak prawdziwe modelki prezentując nietypowe uczesania. Nie zabrakło wymyślnych koków, warkoczy, kucyków, spineczek, gumek, opasek, a każda fryzura zadziwiała oryginalnością. Wybór zwycięzcy był naprawdę trudny. Wyróżnione dziewczęta otrzymały w nagrodę słodkie upominki. Tego dnia przedstawiciele Małego Samorządu w imieniu męskiej społeczności uczniowskiej przekazali serdeczne życzenia wszystkim Paniom uczącym i pracującym w szkole. Częstując słodyczami, chłopcy życzyli zdrowia, spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz uśmiechu zawsze goszczącego na twarzach!