DO WIDZENIA NASZA SZKOŁO

Nadszedł dzień, na który czekali wszyscy: uczniowie, rodzice, nauczyciele i inni pracownicy szkoły: WAKACJE. W piątek 23. czerwca odbyło się oficjale zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Cała impreza podzielona była na kilka części. Klasy młodsze swoje wakacje zaczynały już o 8:30, natomiast klasy najstarsze – o 12:00. Tego dnia szczególnie cieszyliśmy się z sukcesów tych, którzy w tym roku pracowali najciężej. Szkolny chór oraz koło teatralne upiększały ceremonie wspaniale przygotowaną częścią artystyczną. Wystąpienie Pani Dyrektor oraz przedstawiciela rodziców wprowadziły nas w stan zadumy nad tym, co wspólnie przeżyliśmy, ale też napełniły radością i ochotą na wakacyjne szaleństwo. Chociaż z pewnością wszyscy będziemy korzystać z odpoczynku i wakacyjnego słońca, we wrześniu spotkamy się szczęśliwi, że znowu jesteśmy razem.