AKCJA KREDKOBRANIE – ZAKOŃCZONA!

Od 22 września do 1 października 2021 r. w naszej szkole odbywała się akcja Kredkobranie – zbiórka przyborów szkolnych i materiałów plastycznych prowadzona przez krakowską Fundację Ignatianum. W naszej szkole do akcji włączyli się uczniowie wszystkich klas, rodzice, nauczyciele, pracownicy, a także osoby indywidualne, które wspomogły w wysyłce zebranych darów. Zebrano prawie 500 zestawów przyborów piśmienniczych, biurowych i  artykułów szkolnych (5 paczek). W zebranie z poszczególnych klas i sprawne policzenie wszystkich darów zaangażowali się uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Zebrane artykuły trafią do polskich szkół oraz placówek na Białorusi, Litwie i Ukrainie, w których uczą się polskie dzieci. Wszystkim darczyńcom i osobom, które pomogły w sprawnym przeprowadzeniu zbiórki  – uczniom, rodzicom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej bardzo serdecznie dziękujemy!